Aktualizacja Fortnite 2.3.0 i jej problemy

Fortnite – Aktualizacja 2.3.0 i jej problemy

Jak zapewne większość z was zauważyła, aktualizacja fortnite o której pisaliśmy w tym artykule znacząco i nieoczekiwanie się przedłuża. Wszyscy bardzo mocno odczuwają tą stratę, dlatego śpieszymy wam z wyjaśnieniami.

Podczas trwającej dzisiaj przerwy związanej z aktualizacją fortnite do wersji 2.3.0 developerzy wykonywali zalecane zadania by naprawiać istniejące problem oraz zoptymalizować bazę danych. Czynności te jednak nie przyniosły zamierzonego efektu przez co niektóre z informacji w bazie danych uległo uszkodzeniu. Po poważnym rozważeniu wszystkim możliwych opcji postanowiono przywrócić kopię zapasową zrobioną tuż po wyłączeniu serwerów. Wydawała się to być jedna z najlepszych możliwych opcji, jednak pierwsze podejście do przywracania nie powiodło się. Niepowodzenie nie było związane z jakością kopii tylko z innymi niezwiązanymi z tym czynnościami. Aktualnie trwa druga próba przywrócenia danych do stanu używalności oraz jak najszybszego włączenia serwerów. Twórcy nie są w stanie podać jakiekolwiek daty zakończenia powyższych prac jednak dopełnią wszelkich starań by serwery zostały wkrótce uruchomione. Zapewniają nas również o rekompensacie za stracony dzień. Nie ma tutaj podanych żadnych informacji w jaki sposób nastąpi zadośćuczynienie. Możemy się cieszyć z tego, że Epic Games informuje nas na bieżąco o występujących problemach. Prosimy o wyrozumiałość oraz rozumienie, że nawet najlepszym zdarza się popełniać błędy.

Aktualizacja:

Najtrudniejsza część za developerami. Udało się przywróci w pełni funkcjonalny backup, baza danych powinna działać już poprawnie. Aktualnie trwają test działania bazy danych oraz jej funkcjonowania. Po tych czynnościach nastąpi jeszcze parę pomniejszych zadań które będą odpowiedzialne za poprawne funkcjonowanie. Kolejnym krokiem będzie wpuszczenie ludzi na serwery. Z tego co już widzimy serwery działają.

Podsumowanie

Mamy nadzieję, że dacie szansę twórcom i nie przekreślicie tego tytuły na dobre. Dajcie znać co sądzicie o aktualizacji 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.